Nasza historia: Migawki

Jak oni szybko dorastają… Prawie trzy lata temu stawialiśmy swoje pierwsze kroki w świecie biznesu a dziś… świętujemy okrągły rok So!Socks na rynku!

Zgadza się! Nasza paczka przeszła niemało wzlotów i upadków, ale cały czas działamy i nie zwalniamy tempa. Co działo się z nami przez ostatni rok? Podsumujmy!

21 powodów by pomagać

Jak rozpocząć nowy etap w życiu to tylko tak! 21 marca 2019 roku mieliśmy zaszczyt być gościem honorowym na gali 20 lecia naszych wieloletnich przyjaciół – Stowarzyszenia „Syndrom”.
Nie przyszliśmy oczywiście z pustymi rękoma. Tego dnia 300 par specjalnych skarpetek nie do pary trafiło w ręce jubilatów, sojuszników i zaproszonych gości

Mamma Mia!
Czyli So!Socks na srebrnym ekranie

Warszawski zgiełk, blask reflektorów i ilość makijażu jakiej w życiu żaden z nas nie miał na sobie! Tak rozpoczęła się nasza mała przygoda w studiu telewizyjnym Polsatu w programie Mamma Mia! A wy? Czy widzieliście nasz wielkomiejski debiut telewizyjny?

Na czerwonym dywanie tylko w skarpetach!

Źródło: All About Life


Raz jeszcze podbiliśmy Warszawę! Tym razem to Iga i Basia pojechały aby jako przedstawicielki naszej firmy zapozować na ściancę (!) i odebrać tytuł laureata w kategorii „Styl” konkursu
Influencers’ Top 2019,

To właśnie Wasze zaufanie oraz dziesiątek influencerów z całej Polski przyczyniło się do uzyskania tej nagrody! So!Socksowa rodzinko, jesteśmy wielcy!

Młodzi do roboty!

Co to były za dwa dni! Na ten czas to właśnie Wrocław stanowił miasto o największym zagęszczeniu młodych ludzi zarażonych pasją.
Na zaproszenie dwojga wspaniałych działaczy – Marysi Szuster
i Beniamina Strzeleckiego pojawiliśmy się na konferencji MożeMy! by podzielić się naszą historią i doświadczeniem w zakładaniu start-upu. Musimy przyznać, tak pracowity czas spędzony z młodymi ekspertami w swych dziedzinach nie pozwolił nam spokojnie usiąść na krześle, przez co najmniej miesiąc!

Średnia wieku? Zaniżona…

Jeśli chodzi o historię rozwoju polskiego biznesu w ciągu ostatnich dwudziestu lat nie mogło zabraknąć przedstawicieli wschodzących przedsiębiorstw… w tym wypadku – nas! Na zaproszenie Fundacji Młodzieżowej Przędsiębiorczości pojawiliśmy się w Poznaniu na Forum Sukcesu Polskiego Biznesu. Jak zwykle najmłodsi, jak zwykle tryskający energią! Otoczeni doświadczonymi biznesmenami, przedstawicielami rządu i podobnie jak my – wschodzącymi przedsiębiorcami mogliśmy przez te dwa dni poczuć się jak ryby w morzu!

Wrażliwość przede wszystkim!

Być docenionym to z pewnością jedno z najpiękniejszych uczuć na świecie!
Właśnie dzięki takim drobnym rzeczom jak wyróżnienie w konkursie Collegium Pollonicum „Biznes wrażliwy społecznie” wiemy, że te dwa lata temu obraliśmy właściwą drogę! To było magiczne popołudnie przepełnione życzliwością, niezwykłymi historiami i ludźmi, którzy tak jak my starają się dać z siebie wszystko co można!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *